Wynajem, sprzedaż maszyn do stabilizacji gruntu – stabilizatorów i rozsypywaczy spoiwa

Oferujemy Państwu sprzedaż lub wynajem (wyłącznie z obsługą operatorską) maszyn do stabilizacji gruntu naszej produkcji. Proponujemy takie maszyny jak:

  • stabilizatory gruntu – dwa modele FG-450B i FG-650B,
  • rozsiewacze spoiw hydraulicznych: cementu wapna, popiołów itp. w dwóch wersjach RS-9000 i RS-12000.

Zarówno stabilizator gruntu (frezarka gruntowa, frez, gruntofrez, recykler) jaki i rozsiewacz spoiw (rozsypywacz) są maszynami doczepianymi do ciągników rolniczych oraz przez nie napędzanymi.

Stabilizatory i rozsypywacze są maszynami, które zostały przez nas zaprojektowane i są od podstaw produkowane w naszej firmie. Części do maszyn są wytwarzane na najnowszej generacji obrabiarkach CNC, zaś gotowe podzespoły są dostarczane przez znanych światowych producentów – BETEK (Niemcy), TSUBAKI (Japonia).

Produkowane przez nas stabilizatory gruntu mogą pracować ciągnikami rolniczymi wyposażonymi w przekładnie bezstopniową (hydrostatyczna) lub mechaniczną z reduktorem biegów pełzających.

produkcja stabilizatora

produkcja stabilizatora gruntu

Stabilizatory gruntu FG-450B i FG-650B są przeznaczone do mocowania na trzypunktowym układzie zawieszenia (TUZ) ciągnika, napęd do stabilizatora gruntu przekazywany jest przez wał wyposażony w sprzęgło przeciążeniowe, które chroni ciągnik przed uszkodzeniem. W stabilizatorach są dodatkowo montowane dwa sprzęgła zabezpieczające. Rotor stabilizatora jest napędzany mechanicznie równomiernie z obu stron, co zapewnia stabilną pracę.

Odpowiedniej wielkości komora mieszania zapewnia jednorodne mieszanie na całej szerokości roboczej, płyta tylna sterowana hydraulicznie, zapewnia wyrównanie wymieszanego materiału. Rotor stabilizatora gruntu jest wyposażony w kute obsady narzędzi wykonane z odpornego na ścieranie materiału oraz narzędzia firmy BETEK wyposażone w końcówkę z węglika spiekanego.

Stabilizator gruntu ma dodatkowo zamontowane narzędzia odbierające materiał z bocznych ścian komory mieszania. Odpowiednio dobrane rozmieszczenie narzędzi na rotorze zapewnia doskonały efekt mieszania. Zastosowany system mocowania frezów z węglikiem spiekanym umożliwia prostą i szybką wymianę zużytych narzędzi.

Oferta produktowa naszej firmy obejmuje także rozsiewacz spoiwa, który jest także przystosowany do pracy z ciągnikiem rolniczym.

produkcja rozsypywacza spoiwa

produkcja rozsypywacza spoiwa

Oferujemy standardowo dwie wersje rozsypywaczy spoiw: RS-9000 i RS-12000 o ładownościach odpowiednio 9 i 12 ton. Pojemność objętościowa wynosi odpowiednio 6,5 oraz 10,5 metra sześciennego.

Mamy możliwość wykonania rozsypywacza spoiw wg indywidualnych Państwa wymagań.

Stabilizator gruntu i rozsypywacz spoiwa

stabilizator gruntu i rozsypywacz spoiwa

Więcej informacji odnośnie oferowanych przez nas maszyn do stabilizacji gruntu znajdą Państwo pod poniższymi zakładkami:

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produkowanych przez nas stabilizatorów i rozsypywaczy w atrakcyjnych cenach – oferujemy naprawę w miejscu wykonywania prac oraz w razie konieczności możemy podstawić maszynę zastępczą.

Powierzchnie narażone na ścieranie w produkowanych przez nas stabilizatorach gruntu możemy dodatkowo zabezpieczyć poprzez zgrzanie specjalnych pinów widiowych firmy BETEK – TungStuds.

Oferujemy leasing fabryczny TOZAMET FINANCE na bardzo atrakcyjnych warunkach.